info
Hypernet Bilişim Websitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

"Akıllı Teknolojiler, Mutlu Kentler"

HİZMET MASASI

Vatandaşların zaman kaybını önleyerek yerel yönetimle kaynaşmasını, daha kolay ve daha iyi hizmet almasını sağlamak Hizmet Masası kurulmuştur.

Sistemde Hizmet masası etkin bir şekilde çalışmaktadır. Vatandaş ile belediye arasında köprü vazifesi görmektedir. Halkın istek, şikayet ve görüşlerini değerlendirip ilgili birimlere aktarmaktadır. İş takibi yaparak birimlerden gelen cevapları vatandaşlara en hızlı şekilde iletmektedir. Ayrıca belediye tarafından verilen hizmetler ve projeler halka tanıtılarak yerel hizmetlerin halka daha yakın olmasında büyük katkı sağlamaktadır.

Tüm öneri,istek ve şikayetler Halkla İlişkiler Ve Hizmet Masasına şahsen, telefon, fax ya da e-mail aracılığıyla haftanın 7 günü 24 saat gelmektedir

Halkla İlişkiler Ve Hizmet Masası her türlü şikayet, başvuru ve talepte bulunabilir. Vatandaşlarımız tarafından dile getirilen şikayetler dilekçe şeklinde form haline getirilerek WEBMOS programında kayıda alındıktan sonra ilgili müdürlüğe havalesi yapılıp vatandaş adına takibi sağlanmaktadır. Söz konusu şikayet veya talep sonuçlandığında tarafımızdan vatandaşa geri dönüşü yapılmaktadır.

AMAÇ;