info
Hypernet Bilişim Websitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

"Akıllı Teknolojiler, Mutlu Kentler"

Personel Maaşları ve Özlük Takibi

Memur Maaş

Kurum memur personellerine verilen siciller ve bu sicillere ilişkin puantaj etkenleri, SGK bilgileri, öğrenim, askerlik ve nüfus bilgileri girilerek kazanç ve kesintiler belirlenerek puantaj ve maaş tahakkuklarının hesaplanması sağlanır.

Memur Özlük

Memur Özlük Bilgileri, NVİ’den T.C. Kimlik numarası ile memurun kimlik bilgilerinin programa adaptasyonu ile sağlanmaktadır. Puantaj bilgilerinin hazırlanması, memur izin ve sağlık raporlarının sicil bazında hazırlanması ile takibi ve raporlanması işlemleri yapılabilmektedir.

İşçi Maaş

Kurum işçi personellerine verilen siciller ve bu sicillere ilişkin puantaj etkenleri, SGK bilgileri, öğrenim, askerlik ve nüfus bilgileri girilerek kazanç ve kesintiler belirlenerek puantaj ve maaş tahakkuklarının hesaplanması sağlanır.

İşçi Özlük

İşçi Özlük Bilgileri, NVİ’den T.C. Kimlik numarası ile memurun kimlik bilgilerinin programa adaptasyonu ile sağlanmaktadır. Puantaj bilgilerinin hazırlanması, memur izin ve sağlık raporlarının sicil bazında hazırlanması ile takibi ve raporlanması işlemleri yapılabilmektedir.